| sandra_7770 a întrebat:

Cum o faci pe mama sa te lase singura in oras?

2 răspunsuri:
| TTdsIulia a răspuns:

Depinde de varsta si de oras big grin. totul este sa ii castigi increderea si sa te stie protejata happy. conteaza foarte mult felul in care ii vorbesti. daca ii dai ex de genul : stii pe x si y il lasa. pe mine dc nu ma lasi? nu o sa ajute la nimic :* mai bine ii vbesti frumos si ii explici ca o sa ai grija si la varsta ta este normal sa iesi iar daca se simte mai bine o poti suna din ora in ora sau la 2 ore depinde cum vrea ea big grin un vocabular adecvat ar fi cheia solutiei :* sper ca te-am ajutat

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna sandra:*,depinde si de varsta pe care o ai,daca esti destul de mare,spune-i ca mergi impreuna cu o prietena la shopping,la un suc ceva, si spune-i ca deja ai varsta la care poti face acest lucru singura, si spune-i ca aproximativ toate fetele fac acelasi lucru!