| pitic13 a întrebat:

TPU! am o problema vreau sa ies in oras si dabia am reusit sa o conving pe mama sa ma lase, iar eu i-am spus ca ma duc cu o prietena, iar ea nu mai merge cum reusesc sa o conving sa ma lase singura!? vreau raspuns cat mai repede va multumesc dau funda!big grinbig grinbig grin

5 răspunsuri:
| oareux a răspuns:

Spune-i ca mergi cu alte fetewinking. prietene de ale tale.pe care nu le stie.sau colege.
Fi mai rebela, nu are ce sa iti faca daca nu stiehee hee
eu fugeam noaptea de acasa si nu stia mama big grin

| un copil:x a răspuns:

Ce e asa greu sa o minti pe mama ta ca prietena ta merge, chiar daca ea nu mai merge? Ca presupun ca nu are de unde sa afle ea ca prietena ta ramane acasa, iar in caz ca sunteti vecine si ar putea sa o vada, spune-i ca mergi cu colegethinking

| bOse a răspuns:

Spune-i ca mergi cu un bun prieten, prieten nu prietena.

| analia_6778 a răspuns:

Pffffff cam complicat asa era si mama cand aveam varsta ta eu niciodata nu o convingeam imi spunea ca e prea periculos sa ma duc singura ca se pot lua baiete de mine. Ce sa zic eu cautam pe altcineva cu care sa ies si atunci ma lasa

| Cristi_3697 a răspuns:

C-am greu daca nu te-a lasat din prima dar roag-o' frumos si spune-i ca esti destul de mare!