| Alice001 a întrebat:

Cum po sa fac ca sa cresc mai repede in inaltime sunt aproape cea ma i scunda din clasa. dar fara sarituri.niste exercitii daca se poate.

Răspuns Câştigător
| Pukka99 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa mananci multe dructe si legume si sa faci un sport cum ar fi bascket eu cunosc pe cineva care face de 1 an si a crescut mai inalta

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Spor ca innotul te ajuta!

Bafta.

| Ded a răspuns:

Baschetul te ajuta, pentru ca trebuie sa te intinzi cand arunci mingea.

| Iamal a răspuns:

Nu poti sa faci nimic pentru a creste mai repede in inaltime...este exact cum a spus catalin29...eu am ajuns la 1.84 fara sa fac exercitii sau alte chestii

| catalin29_7771 a răspuns:

Nu cred ca exista anumite exercitii pentru a creste in inaltime ...asta e o chestie genetica pe care probabil o mostenesti de la parinti, iar cresterea vine cu timpul cu cat inaintezi in varsta o sa si cresti