| мιcυтѕαααα a întrebat:

Am 12 ani si 1.53. Credeti ca sunt scunda? Nah... fetele de 12 ani din clasa fratelui colegei mele, au o inaltime mai mare. Cea mai buna prietena mi-a zis ca nu-s scunda. Nu stiu ce sa mai cred. Voi ce spuneti? Daca sunt scunda, cum as putea sa cresc in inaltime?

Răspuns Câştigător
| JoanJett a răspuns:

Esti numai bine pentru 12 ani. Nu iti fa griji o sa mai cresti, dar la 12 ani 1.53 e bine happy

11 răspunsuri:
| HoneyCocaine a răspuns:

Eu am 14 ani si am 1.56. straight face esti bine asa cum esti.

Răspuns utilizator avertizat
| leeya a răspuns:

Esti cam scundutza. Eu am 11 ani si 1, 62.

| SaDiCuL a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situati dar sunt baiattongue

| wrApe a răspuns:

Nu esti scunda... dar fetele cresc pan la vreo 16 ani, apoi doar isi iau formele, mai astepta cu intrebarile astea happy

| elutsa10 a răspuns:

Nu esti deloc scunda. Si eu am 12 ani si 1.45. Apropo, am o verisoara de 19 ani si 1.54. Ea ce sa mai zica?!

| alex161090 a răspuns:

Nu esti deloc scunda eu la 12 anii aveam 1.60 si o fata de aceeasi varsta cu un baiat trebuie sa fie cel putin mai scunda cu 10 cm asa ca nu esti deloc scunda ba chiar esti inalta

| AnabelleBC a răspuns:

Buna! E am 10 ani si am 1.46. Eu am un tata inalt si o mama mai scunda.Si asta se pune. Despre tine...nu stiu ce sa zic.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Piciu13 a răspuns:

Nu esti scunda eu am 13 ani si am 1.43 sad

| lallalalla a răspuns:

NU esti scunda! Esti chiar inalta.Eu am tot 12 ani si am 1.45

| Micu_Sebastian_1983 a răspuns:

Esti un pic scunda dar ai un avantaj baietilor nuprea le pleac "palugele" uriase fetele mai scunde mai sensibile... o sa mai cresti stai linistita
fundita? pls