| Anesiss a întrebat:

Cum poate sa te ajute dirigintele cand suferi de depresie? Daca nu poti sa comunici cu mama, poti sa-i spui dirigintei?

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Cateodata comunici mai usor cu un strain decat cu parintii tai, daca ai o diriginta OK atunci ea poate sa te ajute dat fiind experienta ei in educarea copiilor!

| An0niiim a răspuns:

Daca ai o relatie mai deschisa cu diriginta decat cu mama...da cred ca e ok sa-i spuihappy

Dar gandeste`te ca diriginta cred ca va lua masuri in sensu` ca ii va spune si mamei