| Anesiss a întrebat:

De ce spun unii oameni ca daca vrei sa comunici cu cineva, cu un profesor de al tau sau dirigintele nu ai nicio sansa pentru ca au si ei familia lor, nu-i intereseaza viata ta personala, adica nu au cum sa te ajute. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Viata de pedagog impune limite si respecta cutume de netrecut.Ai vazut la tv cind aceste limite sunt incalcate, ce se poate intampla(fata asa zisa violata de proful ei, care a cazut in plasa elevei din dorinta acesteia de razbunare pe el) Deci?