| AnonimWho a întrebat:

Cum postez setarile de la un joc pe internet/google?

5 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Apasand tasta PRINT SCREEN de pe tastatura, apoi dand paste in paint.

| AnonimWho explică (pentru pLeX):

Da asa fac o poza stiu astahee hee Eu vreau sa stiu cum postez unele satari pe internet sa poata sa le descarce si alte persoane...

| pLeX a răspuns:

In functie de joc ar trebui sa iti salveze setarile in profil....ai un folder specific... incearca sa arhivezi acel folder.

| AnonimWho explică (pentru pLeX):

Pai in care foldar sa le bag dupa ce le arhivez? am nevoie de un cont anume undeva?

| pLeX a răspuns (pentru AnonimWho):

Merge pe orice e-mail. sau pe transfer.ro sau pe fastupload.rol.ro
nu iti trebuie cont decat pe e-mail.

pe celelalte merge gratuit, doar ca le poate descarca in maxim 10 zile, apoi va trebui sa le urci iar.