| Ađııa a întrebat:

Cum pot adauga o pagina la favorite?

3 răspunsuri:
| Ađııa explică:

A adauga o pagina la favorite e tot una cu a le pune la bookmarks?

| n3bunatica a răspuns:

Daca te referi la o pagina de net vezi ca ai la mozzila o steluta acolo unde scrii site-ul si dai click pe ea. daca nu o ai te duci la bara cu instrumente (fisier, editare, etc) si dai la semne de carte

| madalina19e a răspuns:

Cel mai simplu mod de a pune semn de carte la o pagina (sau de a o adauga la favorite) este sa apesi CTRL + D. sper ca ti-am fost de folos si ca am dat raspunsul cel mai bun.