| danielamir a întrebat:

Cum pot afla cine a facut facebook cu numele meu, pozele mele si date despre mine..imi injura prietenii si isi bate joc de mine.se poate afla iP sau altceva sa il pot identifica?

Răspuns Câştigător
| Kapkha a răspuns:

Ca sa afli cine a facut cont de facebook pe numele tau te duci la cautare persoane pe facebook si cauti acolo persoana cu numele tau si dupa il raportezi
Funda plshappy

1 răspuns:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu se poate, tot ce poți face e să-l raportezi și contul va fi șters.