| neciu a întrebat:

Cum pot afla cu cine este cineva intr-o relatie pe facebook? adica daca cineva care il am la prieteni este intr-o relatie cu cineva? de obicei afiseaza dar pe acest profil nu afiseaza... se poate afla?big grin

Răspuns Câştigător
| Rodia7D a răspuns:

Pai daca te duci pe pagina ei/lui de profil sub poza vezi ca scrie"In a relationship with." Si il/o arata.

2 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

N'ai cum sa afli din sursa facebook daca nu a afisat, doar daca afli cumva din alta parte. gen sa intrebi pe cineva, sau stiu eu.happy

| neciu explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! mie nu imi arata cand sunt pe acea pagina cu cine este intr-o relatie dar de pe alt profil imi arata! Va multumesc!