| lexic a întrebat:

Cum pot avea din nou Jetix? Vreun sfat? daca aveti vreun sfat va rog spunetil! Ohappy Ohappy Ohappy :*

6 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Jetix nu mai există, postul s-a desființat. Postul care îi ține locul este disney channel.
Desenele de pe jetix erau mult mai frumoase, de aceea le poți vedea pe internet.

Baftă.

| xXxRadu a răspuns:

Intro vreme era Fox Kids care sa transformat in Jetix iar apoi in Disney Chanel...Nu ai cum sa vezi Jetix in schimb poti sa vezi desenele care sau difuzat pe Jetix cum ar fi : viata cu lui, Pokemon, naruto, Witch si gasesti desene pe net si peteava.ro

| Anișoara963 a răspuns:

Trebuie sa te conectezi la alta retea de televiziune, insa jetix nu mai este cred - este disney...

| SairiaBlock a răspuns:

Nu poţi avea. Toată lumea are acum Disnez Channel. Poţi doar să vezi pe net desenele ce se difuzau pe Jetix.

| DuDItzu98 a răspuns:

Nu ai cum sa mai ai jetix canalul s-a desfiintat
in schimb poti sa te uit pe net la anumite episoade din seriale