| elena54 a întrebat:

Cum pot avea gene mai lungi prin metode naturale?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Folosește ulei de ricin.
Se găsește la plafar/farmacie și costă în jur de 3-5 lei sticluța de 30 ml.
Se aplică în fiecare seară pe o periuță curată de la un rimel, pe gene, iar a II-a zi, dimineața se spală cu apă rece, cu maximă atenție căci este uleios.
NU este urât mirositor.
Baftă!

2 răspunsuri:
| otylyaotty a răspuns:

Eu tot cu uleiul de ricin m-am dat, sunt foarte multumita de rezultate, insa nu ti-as recomanda sa stai peste noapte cu el pentru ca se putea imprastia si iti cresc firele si pe unde nu vrei. Eu de obicei stau cu el 3-4 ore pe gene, sprancene sau par, apoi ma spal cu apa calduta si sapun (sau sampon in cazul in care il incorporez in masca de par).

| otylyaotty a răspuns:

Si eu folosesc uleiul de ricin, sunt foarte multumita de rezultate, insa nu ti-as recomanda sa ramai peste noapte cu el pentru ca s-ar putea imprastia si o sa-ti creasca fire de par in zone nedorite. Eu de obicei cand ma dau pe gene, sprancene sau il introduc in masca de par, stau 3-4 ore apoi spal bine cu apa calduta, sapun sau sampon(in cazul parului).