| Ionita_Sanda_1997 a întrebat:

Cum pot avea o voce frumoasa atunci cand cant? Vreau cateva sfaturi!
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

Evident, trebuie să te apuci de repetiţi vocale. Să cânţi melodii cu acute -- atunci când le reciţi pe acelea se observă dacă ai voce sau nu. Şi dacă nu ai, exersezi, nu te dai bătută.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| saynotoemo99 a răspuns:

Ai putea face niște ore de canto... Dar daca nu poți, incearcă să stai drept. Coboarăți sau ridicăți vocea până se aude melodios, și încearcă să cânți din diafragmă.