| larisadriana99 a întrebat:

Cum pot sa ma simt mai frumoasa? Deci eu sunt intr-o școala doar cu răsfățate machiate si aranjate sad.
Si eu nu vreau sa folosesc machiaj ca o sa imi stric fata...
Câteva sfaturi va rog?
Mulțumesc
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Priveste partea buna, ele sunt frumoase pentru ca se machiaza si se aranjeaza, tu esti frumoasa natuiral.Gandeste-te cine va avea de castigat pe viitor happy

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Daca te machiezi nu inseamna ca esti frumoasa... din contra, inseamna ca nu esti multumit de tine si incerci sa ascunzi ceva. *facem exceptie cand este o ocazie speciala*

Machiajul nu mi se pare un lucru rau dar trebuie folosit in anumite cantitati si in cantitati mai mari doar la ocazii speciale.

Mi se pare ca este ca si cum ai da cu spray dupa ce faci sala.
Poate ca pentru moment mascheaza "uratenia" dar pana la urma tot o sa te vada deci nu are rost.

Un baiat adevarat nu te alege dupa machiaj... stai linistita.