| diffus a întrebat:

Cum pot avea profilul de hi5 ca acesta:http://www.hi5.com/friend/p132670955--Am%20nume%20la%20h aicinci--html? Ma refer la asezarea in pagina si la faptul ca lipsesc unele categorii ca lucrurile tale preferate etc. si comentarii. Pot gasi undeva acest aspect sau trebuie sa il creez eu? Daca trebuie ca eu sa-l creez cam care ar fi optiunile de care trebuie sa tin cont cand il setez? Sper sa intelegeti ceea ce vreau.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Draga mea, trebuye sa dam add la fryends...
dar nu poti fi si tu originalathinking
cauta pe google
o sa gasesty!

| mada. a răspuns:

Hi5 generator[cauta pe google] insa e cam greuhappy

| Deny_8368 a răspuns:

Pai dai la confidentialitate... ii in dreapta sus in colt ...si fa-ti profilul cum vrei...sati vada profill doar prieteni tai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt site'uri speciale pentru astatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce vrei fa cu asezarea ta in pagina! nu mai comenta si fa-ti cum e daca nu iti conv las-o balta cu hi5 nu e pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam nesimtita tu aia cu raspunsul anonim.Hi5-ul nu este pentru ea.Nu stie fata/baiatul ce e obligata sa stie tot.Mai taci naibii din gura daca esti proasta si nu sti sa vorbesti nu este pentru tine hi5-ul si invata sa vorbesti nu ca tiganii cu "fa"
Imi pare rau nici eu nu stiu.Nu te pot ajutasadcrying