| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Hi all! Am si eu o intrebare legata de hi5. vreau sa imi fac culoare de fundal neagra si nu stiu cum, ma poate ajuta cineva?
Si as mai vrea sa imi fac cam ca si la profilul asta http://www.hi5.com/friend/p538718262--Selena_Gomez--html culorile scrisului de la `Informatii ` rozul ala si la `Vezi toti prietenii.` [sper ca stiti la ce ma refer] vreau sa imi fac toate culorile de scrisuri mai putin la `Despre mine` adica eu vreau sa imi schimb culoarea la scrisurile la care cred ca le poti schimba culoare de unde iti faci un aspect nou de profil... ma poate ajuta cineva? va rog [sunt disperata >:" ][sper ca a-ti inteles la ce ma refer]...Multumesc anticipat. Dau FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Mitss a răspuns:

:) Stii cand dai sa-ti faci un profil apare prima sectiune. acolo selectezi o imagine. mai jos apar niste sectiuni in care te intreaba culoare font, culoare scris etc:D?
Ca sa-ti apara la font negru scrii in sectiunea 'font' 000000.
Cat depsre celalte culori alege-ti singura de aici http://www.poqbum.com/tutorials/various_3.php?lng=ro
si scriele codulul: pentru informatii: scrii in casuta ' culoare scris', pentru 'vezi toti prieteni' scrii in casuta "coluare link"

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da i acolo utilizare acest aspect...pe hi5 ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaa... da si eu vreau sa fac acelasi lucru