| DeKoniec a întrebat:

Cum pot avea urmaritori pe Facebook? Ce imi trebuie? o.0 Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| DudyyGreen a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani apoi te duci la confidentialitate, iar acolo activezi optiunea cu follow! Bafta :> Eu am deja 262 https://www.facebook.com/LeDudy

| Clauss_Nico'l_1997 a răspuns (pentru DudyyGreen):

De ce nu găsesc butonul " follow"?

| Cristi_Bandido_1988 a răspuns (pentru Clauss_Nico'l_1997):

Nici eu nu gasesc nicaieri optiunea folow...

6 răspunsuri:
| Brinzan_Denis_1996 a răspuns:

Baieti eu am setat chestia asta...dar am o intrebare: cine o sa ma urmareasca, cei carora nu le accept cererea? Sau cine?

| Alexandra_Simona_1994 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani apoi saa te duci la confidentialitate iar acolo activezi optiunea cu follow!

| Popescu_Georgiana_1996 a răspuns:

Eu am deja 1064 urmăritori, în doar 1 luna am făcut atâția, vreau sa fac 10.000.000 dacă se poate