| Mihay10 a întrebat:

Cum pot colora o pereche de jeansi albi cu albastru de metil? pls! funda!

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Daca i faci cu albastru de metil o sa arate ciudat! tongue
---> Daca o sa` te prinda ploaia cu acei jeansi, o sa te se decoloreze!

----> Ma bucur ca te-am putut ajuta! puppy dog eyes

| saria a răspuns:

Vezi ca se va lua si pe piele,in cazul in care transpiri,sau te stropesti cu ceva lichid,plus ca sunt mari sanse sa colorezi si alte haine cand vei baga blugi in masina de spalat,iti recomand colorant anume pentru haine,la chimicale/fieru/rusi gasesti, pretul este accesibil, aproximativ 2lei plicul, instructiunile sunt pe plic.succes