| ariana1111134775676 a întrebat:

Mi-am facut parul cu albastru de metil pentru al colora, si nu imi place cum a iesit. ...Nu stiti cum pot sa il decolorez?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampon pentru matreata head and shoulders si o folie sau doua de vitamina c simpla ( in functie de lungimea parului ), costa vreo 5 lei cea simpla.
Intr-un bol pui sampon cat sa-ti ajunga pentru tot capul, pui vitamina c pisata bine, amesteci si aplici pe parul uscat ca pe o vopsea. Dupa ce termini il pui in folie de aluminiu si lasi 30-1 ora sa actioneze. Daca ai si lamaie poti sa adaugi.

| Dinicuvskoskinveinsteigar a răspuns:

Se decoloreaza la fiecare spalare.