| Etein a întrebat:

Cum pot comanda de pe MetalicShop?(http://www.metalicshop.ro/insigne/43-insigna-romania.htm l)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paiii deschizi pagina cu produsul dorit -> dai pe adauga in cos -> sus scrie ' Mergi la casa ' apasa acolo si iti pui niste date cred apoi.
Fuunda puppy dog eyes?

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Trebuie sa ai cont. Dupa ce t-il faci, umbla la ''cosul tau''. La orice produs dorit apesi pe butonul verde ''adauga in cos''. Ti-se va adauga automat. Apoi vezi ca in dreapta paginii este un patrat gri pe care scrie ''COS''. Sunt acolo mai multe optiuni dintre care si ''du-te la casa''. De acolo dai comanda ca sa-ti vina acasa prin colet. Asta-i tot. happy