| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot deveni cel mai tare golan din oraș?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ce te incalzeste asta? De obicei asta denotă inteligență puțină.

| dullcat a răspuns:

Nu ai vrea sa inlocuiesti golan cu altceva? laughing De ce nu te intrebi, de pilda, cum poti deveni cel mai inteligent adolescent de varsta ta din oras?

| anonim00110 a răspuns (pentru dullcat):

Ești bun/a de miștouri chiar m-ai făcut să îți răspund?, nu am de gând

| dullcat a răspuns (pentru anonim00110):

Eu vorbeam serios. Daca tu ai impresia ca sa fii golan inseamna sa stii sa invarti verzisori... laughing Lasand hilizeala deoparte, am avut si eu pe cineva in familie care se credea golanas.A murit injunghiat prin Italia, Dumnezeu sa-l ierte.Deci in locul tau as avea grija ce obiective imi stabilesc in viata.

| anonim00110 a răspuns (pentru dullcat):

Nu am zis că dacă ești golan învârti verzișori, m-am referit că școala vieții te învață mai bine decât 2+2 la școală, și nu era vorba în sensul de bătaie și înjunghieri.Sa te duca capul sa știi ce e aia strada.

| dullcat a răspuns (pentru anonim00110):

Poate sa te duca capul si fara sa fii golan.Tu crezi ca inseamna sa fii smecher, insa conotatia e negativa.

http://www.dexonline.ro:8080/definitie/golan

Un om normal nu are de ce trai numai pe drumuri, ca sa fie obligat sa invete care e treaba cu strada, legea junglei si nu mai stiu ce.

| Hyperion7 a răspuns:

Sincer acum, chiar crezi că ești tu de talia unui adevărat golan de oraș?
Recomand sa nu faci schimbări care te afectează în rău, doar pentru a părea ceva in ochii cuiva happy
Nu de alta, dar vei regreta!

| anonim00110 a răspuns (pentru Hyperion7):

Nu o fac pentru a părea "ceva" in ochii cuiva, o fac ca să știu să învârt verzișorii?

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim00110):

Verzișorii ii poți învârti și fiind un om cinstit, onest și muncitor, fara a fi nevoie de faci chestii ilegalewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga-te în politica! happy

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Golănia rimează foarte bine cu prostia, eu sper că ai ținte în viață mai înalte decât atât.

| tunoi88 a răspuns:

Invata sa faci bani si lasa golania, cand ai bani multi, ai de toate.
Banii se fac cu capul, nu cu carca.