| alexalx1234 a întrebat:

Cum pot deveni un băiat șmecher pentru a se uita fetele la mine? Că dacă ești băiat bun nu se uită la tine.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca esti pampalau nu se uita la tine, nu baiat bun ca niciuna nu vrea unul lângă ea s-o injure si s-o jigneasca, poate doar ori alea extrem de proaste ori care stau pentru vreun interes.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai acea smecherie din nastere, nu faci nimic, oricat ai incerca. Vei fi penibil nu smecher. Si nu este adevarat ce spui cu baietii buni ca nu se uita fetele la ei. Mai treci prin viata si vei afla singur asta.

| RAY a răspuns:

Deci toti baieti care au iubita sunt smecheri, esti sigur de asta?

| Itzhic a răspuns:

Din punctul meu de vedere asa zisa smecherie nu exista. Eu o numesc incredere de sine. Daca tu nu vorbesti cu fetele nu te astepta sa vina ele la tine doar ca vrei tu... Trebuie sa le trezesti interesul fata de tine. Bafta!

| alexalx1234 explică (pentru Itzhic):

In orașul în care locuiesc sunt doar fete fitoase si pline de sine

| Itzhic a răspuns (pentru alexalx1234):

Depinde si de atitudinea ta. Daca vorbesti cu ele nu te comporta ca toti labarii in calduri care se comporta cu ele de parca ar fi niste zeite. Vorbeste cu ele fiind increzator. Si in mare parte distreaza-te pentru ca oamenii sunt atrasi de alti oameni care stiu sa se distreze.