| KendyforAll a întrebat:

Cum pot face bani online? Voi cum ati reusit? Funda pentru cel mai bun raspunshappy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invata programare sau ceva web design si ai sa vezi ca poti sa faci si bani online.

| dana90 a răspuns:

Deci in realitate daca comanda la pret fara discount este de 133 de lei veti plati doar 100 de lei (discount 25%) ai castigat 33 de lei si nu doar atat primesti puncte care se transforma in bani pentru promovarea siteului deci ce mai astepti clik pe link sa te convingi nu te costa nimic sa te informezi si convingi apoi sa treci la treaba http://ladys.ro/NCQvks2y

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!
4. Primesti banii ceruti (cat crezi tu ca merita ceea ce te pricepi sa faci)!

| 名無しん a răspuns:

Pai, invata cateva limbaje de programare si o sa fie foarte usor. De exemplu invata HTML, CSS si PHP. Aceste 3 limbaje de programare sunt extrem de utile. Eu le-am invatat in clasa a 6-a(nu la scoala, ci singur) si acum pot sa fac o gramada de bani online. Sa stii ca webdesignul se plateste foarte bine. Sau ai putea invata JavaScript sau Ruby dar astea sunt mai grele, din punctul meu de vedere poti incepe cu cele de mai sus. Sau ai putea sa faci bani dand linkuri prietenilor(nu mai tin minte exact cum se numeau websiteurile acelea), dar faci bani mult mai greu. Primesti doar vreo 5$ la 10.000 de clickuri. Daca ai multi prieteni pe facebook poti sa faci bani prin donatii. E un website, se cheama www.gofundme.com si daca ai multi prieteni dai share si ei pot sa doneze, nu prea functioneaza asta. Cel mai bine practica prima sugestie, este o cale mai lunga dar iti vei asigura succesul in viata, deoarece programatorii sa stii ca sunt foarte bine platiti(iti spun din proprie experienta).