| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face bani pe internet fara sa investesc?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Cu zero investitie, nu iti mai ramane de ales decat sa frecventezi site-urile PTC (pay to click), dar dureaza mult pana strangi ceva si ar fi mai bine daca ai si cativa prieteni care sa se apuce odata cu tine de asta. Ideea acestora e ca trebuie sa intri zilnic pe anumite link-uri si sa dai click, astepti intre 5 si 60 de secunde dupa care poti sa inchizi, pentru asta primesti 1 cent. Dand pe mai multe reclame, primesti mai multi centi, apoi de la fiecare din prietenii invitatii de tine care dau click, primesti jumatate din cat castiga ei.
Cam asta e in mare ideea acestor site-uri, nu castigi mult sau repede, dar poti ajunge sa faci cateva zeci de euro pe luna, sper ca ti-am fost de ajutor. BAFTA!