| CinevaUndeva a întrebat:

Cum pot face ca la facebook sa nu poata nimeni sa imi salveze pozele?

2 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Pai.nu poti! daca vrei sa nu iti salveze nimeni pozele...nu mai arata la nimeni decat tie profilul tau...asa.nimeni nu va mai vedea pozele si de unde sa le mai salveze!? fundita? plizzkiss puppy dog eyes

| AnonymousQ666 a răspuns:

Aaa si am uitat! poti sa arati profilul tau.dar fara poze! poti si astawinking dar am uitat! scuze. daca vrei sa te ajut un mesaj privat! happy