| yonutboss123 a întrebat:

Cum pot face ca sa nu imi moara puii de fazan cum pot sa ii intretin ca sa creasca mari si sanatosi dau funda

1 răspuns:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Mancare de pui.O gasesti la magazinele de specialitate. Daca esti la oras, ai putea sa faci un mic tarc in curte unde sa le pui mancare si sa faca miscare.La tara, la fel, acolo ai mai mult loc.Nu-i tine in locuri inghesuite si lipsite de hrana/apa/aer. Daca au ceva tarc facut de tine, ai grija sa fie protejat de frig sau de caldura prea mare. Daca au de de subt ceva(carton)trebuie sa il schimbi daca il "murdaresc".Sa-ti creasca mari si sanatosi! O zi buna si pace in suflet.