| betty17 a întrebat:

Cum pot face copiute in office? toti colegii mei isi fac asa la romana, dar acum nu sunt pe net sa-i intreb cum. in office fac sau in alt program? am office 2003 ofer FUNDA! scutiti-ma de raspunsuri gen,, nu trebuie sa copii". Am motivele mele sa fac asta! faceau pe coloane si scris mic.

5 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Tu scutește-ne cu: „Cum pot să copiez?"
Și pune-te și învață!

| Dacianna a răspuns:

Nu prea stiu ce metoda aplica ei dar eu: imi scriu ceea ce vreau sa copiez in Word si dau cu caractere de 3 sau 4 ( mentionez ca trebuie sa ai vederea foarte buna) eu hartiutele le decupez cat pot de mici si in timpul testului le pun chiar pe foaia de test daca nu trece profesorul daca nu le pun in ceas si le scot incet incet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și tu trebuie să te iei după turmă, oiță?
N-ai niciun motiv, fată.
Dar dacă insiști, de ce nu ți le scrii de mană? Ți le poți bagă într-un penar spațios, să le sprijini de niște carioci.
Cu drag, Jelli

| betty17 explică:

Da Jeli ma iau dupa turma pentru ca de fiecare data cand am invatat am luat 8 sau 9, iar ei au luat 10 si 9 prin copiere. da sunt invidioasa, si? nu-mi spune sa invat mai mult pentru ca invat DESTUL, dar cand am vazut ca am luat 8 la ultimul test si am invatat, plus ca nu aveam nici o greseala, nimic nu a corectat sa nu iti vina sa mori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu. Invata informatii suplimentare fata de ei la teste, profesorii vor aprecia faptul ca te-a interesat acel subiect si ca ai dorit sa-l aprofundezi.
In plus, notele conteaza doar pentru medie si pentru examen. Ceea ce conteaza este cu ce ramai. Cultura generala.
Cu drag, JeLli.