| GabrielGlavan a întrebat:

Cum pot face mai mulți urmăritori pe Instagram va rog ajutați-mă.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dai follow random la persoane din orașu tău eventual și unii îți vor da înapoi și îi scoți după ceva timp pe cei care nu te urmăresc înapoi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ai doua variante:
- continut de calitate, pentru care sa te respecte lumea si sa vrea sa iti dea follow;
- sa prezinti continut slab in ceea ce priveste calitatea, dar sa atraga persoanele care nu prea pun accentul pe asta (adica cazul majoritatii).

| Sekim a răspuns:

Pai, daca vorbesti despre urmaritori pe contul tau personal, poti incerca metoda Follow for follow. Dai follow la 3000 de oameni spre exemplu si apoi ii stergi pe toti de la follow folosind o aplicatie de pe Magazin Play ( nu mai stiu cum se numea ).
Daca nu este vorba despre un cont personal, poti incerca o pagina de meme uri, citate, facts, citate motivationale etc.