| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaana a întrebat:

Vreau sa va întreb cum pot avea mai mulți urmaritori pe Instagram? https://www.instagram.com/anca.farau/

1 răspuns:
| FaraNumePls a răspuns:

Buna, în primul rând trebuie ca în poze să ai acea față de,, seducător \seducatoare si sa ai descrieri interesante dar din care să înțeleagă până și prosti happy.
În al doilea rând de preferat este să scrii în engleză pentru a te urmării mai multe persoane de peste hotare ( dacă e cazul) și dacă ai canal pe You tube să faci reclama pe el ca ai mai nou Instagram ( asta funcționează mai bine dacă chiar te urmăresc mai multe persoane.
Sper ca ți-am fost de ajutor.
Funda?