| aditzuca a întrebat:

Cum pot face rost de CR$ la jocul superstar racing (fara bani reali)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti scrii numarul de tel si emeilul si ti-l da fara bani reali

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face rost de crs daca esti vip esti esti best of day in daily tournament...crede-ma numai ca trebuie sa faci muuulte curse...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa joci in daily tourmanent si sa fii printre primii 3 cu echipa sau individual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plzz care ma ajuta si pe mine intru pe superstar racing dupa ce il descark si imi da don't send plzz help me id:ciubotasebi repede va rog

| Praslea2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai mai intai scrii pe google Superstar Racing si dai clik pe games at miniclip si iti cere acolo ce trebuie sa faci!

| Praslea2 a răspuns:

Pai iti scrii mai intai numarul de telefon si emailul si ti-l da fara bani

| Emre_Akdag_1977 a răspuns:

Si eu as vrea sa fiu vip si sa am crs multi dar mi-a furat contul