| Bybyloy[:x] a întrebat:

Cum pot face sa atrag atentia unui baiat:X? il plac!(Dar nu stiu daca si-a dat seama). va rog!love struck...mersi:*

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa cauti sa fii cat de des poti prin preajma lui. Cand il vezi incearca sa zambesti si sa il privesti atent. Daca intri in vorba cu el incearca sa flirtezi cu el si sa bati apropouri.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

love struck Incearca' sa fi mereu in preajma lui! Nu ezita sa. i vorbesti :d

| AlinPlaya a răspuns:

Pai incearca sa fii cam in aceleasi locuri in care este si el, sa il privesti mai intens, poate isi da seama. Daca nu merge asa, te duci la el si intri in vorbalaughing si rezolvi repede.
Ave! si multa baftalaughing

| Bybyloy[:x] explică:

Tocmai ca eu sunt in generala, el la liceu.Nu prea ne intalnim.((. Avem prieteni comuni dar mi-e rusine sa le spun celorlalti!sadHelp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. daca e sa fie, te observa el