| Adina23442 a întrebat:

Cum pot face sa dispară vergeturile albe de pe fund gen exista ceva? Aparate, creme măcar sa nu mai fie asa vizibile sau merge cu solar? Vine vara și se vad urat.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ale tale-s pe viaț, orice cremă va fi doar un paliativ (stiu că adevărul supără dar aia e...)

| Andreeush a răspuns:

O dată ce au devenit albe nu mai ai ce să le faci.

| Eireann a răspuns:

Exista tratamente cu laserul care le pot ameliora aspectul dar eu zic sa ti le asumi, asta este, sunt ale take, cum si eu am, si inca cateva sute de milioane de femei.

| Reghqen a răspuns:

Alea nu dispar, îmi pare rău