| didiloata a întrebat:

Cum pot face sa schimb scrisul de la Yahoo! Messenger de la ID acolo unde imi apare avalabile? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| ZeYa a răspuns:

Apesi acolo pe sagetuta aia de langa "Available" si alegi "New Status Message". Iti va aparea o casuta in care scrii ce vrei sa-ti apara la status.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/......t1409.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia e prosta de numa nu bubuie. citeste faaa inainte sa mai scrii ceva prosti. crezi ca atata e de prost sa nu stie sa puie un status. el a intrebat CUM SCHIMBA SCRISUL DE LA STATUS! esti PROASTA cu B mare de la VACA.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la messenger si pe urma la my contact details

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand v-ati nascut ieri sau acum o ora prosti de dati in gropi dai la bara aia de sus si la messenger sh apoi la preferences sh apoi este in stanga un spatiu de obtiuni sh dati la appearence sh este acolo o forma dreptunghiulara sh scrie change fonts & color

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms ca mi-ati zis. nici iop n-am stiut