| iiPucca a întrebat:

Cum pot sa imi schimb scrisul la yahoo messenger 12? puppy dog eyes fundabig grin

Răspuns Câştigător
| DamiPapucii a răspuns:

Acolo unde scrii mai sus sunt emocations,audibles,format un T mare dai acolo si sc cu litere mari B I U dar mai incolo este o paleta acolo iti schimbi culoarea scrisului si dupa paleta este cum vrei sa ai scrisul de mana, de tipar etc, dai acolo si dupa aia la urmatoarea cum vrei literele mai mari sau mai mici.

gata.
Fundabig grinbig grin

8 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Nu stiu.

| Gabrriela00 a răspuns:

Iti apare acolo unde scrii, deaspura, mai multe chestii...
ai emoticoane, camera web si mai multe... ai si chestia cu scrisul, gasesti ti acolo

| AlexCrb a răspuns:

Nu exista y! m 12 laughing

| Andrei07565486 a răspuns:

Click pe messenger, preferinces,, apperance, si click change font and colours. succes

| iiPucca explică (pentru Andrei07565486):

Asta e la celalalte dar la YM12 nu e appearancewinking

| Kidooooo a răspuns:

Pai unde ai acolo arial black dai pe sageata aia si iti pui scrisul cum vrei. funda?

| Ladyd10 a răspuns:

Daca vrei sa iti ramana scrisul cum vrei mai mult timp intra la Preferences, apoi la Appearance, si acolo dai la change fonts&colors

| adde94 a răspuns:

Ca sa fie scrisul mereu acelasi mergi la Messenger acolo sus.dai la Preferences apoi la Apearrance.Change fonts and colors.alegi care le vrei si pe urma dai ok. sper ca te-am ajutat:*