| NoNameasdod a întrebat:

Cum pot face texte PNG in PhotoShop CS5?
Am pus scrisul ( pe fundal alb..am dat acolo la ``new`` ). I-am pus font,stil, etc. dar nu stiu cum il pot face png. Daca il ``decupez`` apar unele ``umbre`` cu gri. [sau ceva de genu] si se vede urat. [Si eu decupez in alt program.]. Cum pot face direct in PhotoShop. dupa ce fac scrisul sa il fac png [ sa il pun peste alte poze FARA SA AIBA FUNDALUL ALB ]

DAU FUNDA GARANTAT.

11 răspunsuri:
| CuteCurly a răspuns:

Bună! Sunt tutoriale pe o pagină numită Sfaturi pentru admini, pe facebook. Pagina officială! Bye! :*

| NoNameasdod explică (pentru CuteCurly):

Sincer,nu prea m-ai ajutat cu mare lucru... happy.

| laurica2001 a răspuns:

Daca tot ai invatat sa faci, ma poti ajuta si pe mine? sunt varza la capitolul texte png, sad. iti multumesc din suflet anticipat.

| NoNameasdod explică (pentru laurica2001):

Da add la id meu : CoriiKidd happy si vb-im acolo :3 ok?

| laurica2001 a răspuns (pentru NoNameasdod):

Ok, iti voi da cand intru, acum trebuie sa ies sad

| Atât_Lalii_1996 a răspuns:

- când dai la new, iți apar datele pozei.;batting eyelashes la preset dai la custom, iar la background contents dai la transparent.winking sper că te.am ajutat.;?

| NoNameasdod explică (pentru Atât_Lalii_1996):

NU prea m-ai ajutat. Avand in vedere ca eu am pus intrbearea prin aprilie si tu abia ai dat raspuns in iulie. De atunci pana acum, stiu deja cum sa fac un text png. ( Si oricum, nici din ce zici tu acum nu prea se intelege )

| Atât_Lalii_1996 a răspuns (pentru NoNameasdod):

Sweetie, eu cel putin am incercat. hai, pa! oh go on wave

| NoNameasdod explică (pentru Atât_Lalii_1996):

Mai usor cu replicile astea, "sweetie" happy.
Ai incercat ca sa ce? Pe TPU trebuie sa raspunzi doar daca stii, nu doar sa "incerci"winking. Pa.

| Atât_Lalii_1996 a răspuns (pentru NoNameasdod):

Mda, nu cred ca esti cea mai indicata sa-mi dai mie sfaturi cand habar n-ai sa faci un amarat de text.winking spre deosebire de tine, le fac la perfectie. pa-pa, "sweetie" happy.

| NoNameasdod explică (pentru Atât_Lalii_1996):

Ba chiar sunt indicata sa iti dau sfaturi,mai ales unei inculte ca tine care are la profil o panarama din Lalashitwinking [nu ma mir, aceea 'trupa' are numai fani asemenea tie ] Si ***, tu habar n-ai sa explici si nici nu stii ce zici...pun pariu ca tu habar n-ai sa faci 'un amar de text', de avut photoshop...ce sa mai zic. exclus, CLAR.Dar de' hai sa ne laudam si noi cu ce n-avem.
Si da, dai dovada din nou de faptul ca esti o inculta si nu stii alt cuvant in engleza in afara de ' sweetie '. Peste ani te si vad pe centura, toata in roz si spunand acelasi cuvant de copil de 2 ani;*, asta daca n-ai facut-o deja.