| GabrielDaniel a întrebat:

Cum pot fi mai tupeist? Şi aici mă refer la o relaţie, mie îmi place de ea şi ei de mine, dar nu am curajul să îi spun, eu sunt mai timid aşa de fel. Ştiu că băiatul trebuie să îi zică fetei dacă vor să fie împreună. Mulţumesc anticipat! Dau fundă!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu e lege in care zice ca barbatii trebuie sa dea cu subsemnatul daca vor sa fie cu o muiere toata viata lor sau un timp pana se satura si termina relatia. Daca se prinde ca o placi si te vrea laso sa faca pasul daca nu asta e la un vin cred ca ai taria sa te declari