| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot gasi niste oameni pe site-urile de socializare dacă stiu doar cum arată, dar nu am nume. Stiu si locul unde i-am intalnit, dar nu ii pot gasi. Ajutor va rog

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Trebuie sa stii macar o parte din numele lor ca sa ai sanse sa ii poti gasi.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Trebuie sa stii macar o parte din numele lor.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu le știi numele nu cred că ai șanse să găsești acele persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la un desenator de-asta blana, si ii descrii fetele, ala o sa ii deseneze, faci o poza cu telefonul, si o pui pe Facebook, si mai jos scrii: -
stie cineva cine sunt persoanele astea? si motivu pentru care ii cautihappy
Sounds like a plan to me laughing)

| Aube a răspuns:

Daca nu sunt persoane publice ca sa le apara poza cam peste tot, foarte slabe sanse sa ii poti gasi; poate chiar deloc. Nu e obligatoriu ca toti sa aiba conturi pe siteurile de socializare. Facebook nu este Evidenta populatiei.