| Razvan_Dragos_1996 a întrebat:

Cum pot impresiona si eu o domnisoara? adica ea e chiar de treaba si roscata si nu stiu ce sa mai fac ca sa o am langa mine... help pls ca ma face sa imi las venele lungi... *

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acum ai venele scurte?

| T0T a răspuns:

Dacă nu o impresionezi prin modul tău de a fi, degeaba.

| OoBunnyoO a răspuns:

Este cam greu de spus cum sa impresionezi pe cineva doar dupa culoarea parului. laughing Adica, banuiesc ca nu culoarea parului este ceea ce te atrage la ea.

Vezi ce pasiuni are si incearca sa gasesti niste subiecte de discutie comune cu ea.