| Danutsz a întrebat:

Cum pot impresiona o fata, sa fie cu mine?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ramai asa cum ești și vorbești cu ea ca o persoana normala cu respect și va aprecia gesturile astea de la tine.

| clauss a răspuns:

Sa fi matur, stapan pe tine, imbracat adecvat, sa ai un vocabular frumos, nu de golan, sau smecher obosit, un pic de tupeu in sensul bun si putin papagal in tine

| Dominicc a răspuns:

Cam ce a zis @clauss
Doar ca.

Depinde de genul fetei. nu merge la toate acelasi text sau aceeasi abordare.Ar fi stupid sa dau lectii de abordare aici, pentru ca nu cunosc situatia!

Ca fapt divers o fata e' atrasa de amuzamentul unui baiat, adica sa fie simpatic si sa o faca sa zambeasca sau sa rada, nu stiu daca ai harul asta.
Ar fi cazul ca umorul sa fie de bun gust ci nu unul de prost gust.

Faza cu fi tu insuti. e' egal ca sa fi un baiat de treaba ci nu un maimutoi de tipa dupa om tipa.
Nu neglija atentia fata de ea. adica arata ca esti atent.
De ex spune-i ceva gen" am observat ca. ai niste cercei. mai draguti azi, imi plac"

Arata ca iti pasa! ca esti atent la ceea ce se intampla!
Sa nu devi disperat dupa ea! nu arata ca esti in limba, ci ca poti fi si distant, indiferemt.

Mai vorbim. Bafta

| CreatzzaHaha a răspuns:

... Trebuie sa ii spui multe complimente

| ComanGrozavu a răspuns:

Ba, daca tu postezi pe orice site poza cu tine aratand asa, n-o sa impresionezi pe nimeni. Probabil te cheama Daniel. Nu folosi nickname Danutssss. Ca e stupid.