| fetitzaaa_9978 a întrebat:

Cum pot inata engleza gratis acasa...si sa nu. mi ziceti de ceva cu ajutorul sonorului pentru ca momentan am o problema cu sonoru

Răspuns Câştigător
| puffika a răspuns:

Gratis acasa? Hm.cam greu cel mai bine este sa iti iei un prof. sa iti deie meditatiibig grin
Dar iti spun cum:1)Fii atenta la ce se face in clasa si raspunde si fii atenta la traduceri
2)Uita-te la chestii cu subtitrare in engleza(asta am facut eu si am inteles)
3)Iati un curs de invatat acasa era ceva.cred ca il poti gasi la biblioteca scolii:invata engleza in 20 de zile...

1 răspuns:
| Qweell a răspuns:

Du-te la scoala laughing