| Mire23 a întrebat:

Buna am o mare problema, nu-mi merge sonoru ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Te duci langa ceasul din bara de Start si ai sa vezi un icon cu un difuzor. Dai click dreapta pe difuzor si debifezi optiunea Mute (difuzorul ar trebui sa fie taiat cu rosu) daca este bifata sau dai volumul mai mare daca este la minim. Atentie: daca nu vezi difuzorul el ar putea fi ascuns sub cele 2 sageti care iti arata in sus sau in stanga (tot pe langa ceas)

6 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

rolling on the floor Nuti merge sonoru? adica ce, nu mai auzi bine sau nu mai vorbesti coerent? Reinstaleaza driverul de la placa de sunet, ca nu ai cum sa instalezi placa de sunet din moment ce o ai deja intalata in placa de baza.

| AliGab a răspuns:

Sa inteleg ca asta era problema? Merci pentru funda

| Flaviucu a răspuns:

Sa-ti instalezi placa de sunet.

| AliGab a răspuns (pentru Flaviucu):

Sau ce spune Flaviucu

| Mire23 explică (pentru Flaviucu):

Dar am instalata.

| Jullish a răspuns:

Da. si eu am patit si mi-am instalat placa de sunet si a mers happy