| Gabi_Arvinte_1990 a întrebat:

Am si eu o problema, deci eu am plecat de acasa o saptmana si cand m-am intors nu mai mergea sonoru cum trebuia.
De ex cateodata pe skype se auzea cateodata nu, am dat un video pe youtube si am dat sonoru la maxim si se auzea da parca de abia las fi pornit! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ozgean07 a răspuns:

Salut Gabi. Cred ca trebuie sa te uiti la monitor jos in dreapta langa ceas este o chestie care se numeste "volume" sau trebuie sa reformatezi calculatorul. Funda.big grin

| Gabi_Arvinte_1990 explică (pentru Ozgean07):

Am rezolvat. Ms oricum

1 răspuns: