| Ionela256 a întrebat:

Cum pot motiva toate cele 50 de absente? Fara ca sa ii dau ceva dirigului. pot aduce o scutire in care sa scrie ca imi motiveaza toate absentele?

Răspuns Câştigător
| AliQua a răspuns:

Cum adica sa nu ii dai "dirigului".Nu poti sa aduci o scutire ca sa motivezi mai multe absente...scutirea poate fi pentru mai multe zile.dar nu pentru toate absentele.Deci daca absentele is facute in zile diferite.iti trebuie mai multe scutiri. Poti sa faci cereri...pentru cateva zile. adica cate una pentru o zihappy

1 răspuns:
| iuliclaw a răspuns:

Mai bine te duci cu ceva la o asistenta/doctorita si ii ceri o scutire sau 2 in care sa scrie ceva genu tiai rupt mana sau ai avut apendicita ca si gata