| Dumitru_Alex_1988 a întrebat:

Cum pot pune emoticoane din alea la starea de pe Facebook pe telefon? De exemplu : Alina is feeling sexy...

4 răspunsuri:
| AlessandraCoco a răspuns:

Trebuie sa ai facebook-ul in engleza

| karinutzaloveyou a răspuns:

Este si pe telefon, la aplicatia de facebook, cand deschizi acea mini sectiune din stanga cu profilul tau, pagini, grupuri etc. jos de tot sunt setarile. big grin

| BebelinaxD a răspuns:

TREbuie sa te duci la setarile contului si sa il setezi in engleza si o sa iti apara acolo o sa te indrumeze facebook-ul

| Dumitru_Alex_1988 explică (pentru BebelinaxD):

Asta este problema. pe telefon nu gasesc setarea ..asa cum o gasesc pe pc... sad