| nodrugs a întrebat:

Cum pot pune emoticoane din alea la starea de pe Facebook? De exemplu : Alina Ardelenescu is feeling sexy, sau is eatting a banana. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca ai setat profilul in limba engleza, atunci cand dai click pe campul unde se scrie statusul iti va aparea jos un smiley ( de culoarea gri ), da click pe ea si se va deschide o fereastra cu mai multe emoticoane, pe care le poti alege.
Vezi imaginile:

http://i.imgur.com/apl7sJV.jpg

http://i.imgur.com/uL7bw1T.jpg

http://i.imgur.com/R4u78mX.jpg

| BiuL a răspuns (pentru evenso):

Si cum setez profilul in engleza?

| evenso a răspuns (pentru BiuL):

Jos de tot pe pagina apare scris "Facebook © 2013 · Română" da click pe "Română" si se va deschide o fereastra cu mai multe limbi, selecteaza limba engleza - English (UK), vezi imaginile:

http://i.imgur.com/6ZsHDEQ.jpg

http://i.imgur.com/ZA2M7R1.jpg

| BiuL a răspuns (pentru evenso):

Merci frumos

| evenso a răspuns (pentru BiuL):

Cu placere.

| ioana2011 a răspuns (pentru BiuL):

In dreapta sus este un semn de setari, dai click pe el si dupa pe setarile contului si dupa dai click pe "Limba"...winking

| Cazacu_Elena_1990 a răspuns (pentru evenso):

Am facut cum ai spus tu dar am dat clik si nu se intampla nimic...

14 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Pai merg puse exact cum le scrii pe messenger. uite-te la messenger si scrie simbolurile si acolo, ar trebui sa ti mearga. fundita?

| Georg13 a răspuns:

Trebuie sa ai fecebook-ul in engleza ca sa mearga happy

| Dumitru_Alex_1988 a răspuns (pentru Georg13):

Iar pe telefon? te rog sa ma ajuti

| Georg13 a răspuns (pentru Dumitru_Alex_1988):

De pe telefon nu stiu sad

| Andreea_Andre_1977 a răspuns:

✈ ♬ ☑ ♠ ☎ ☻ ♫ ☒ ♤ ☤ ☹ ♪ ♀ ✩ ✉☠ ✔ ♂ ★ ✇ ♺ ✖ ♨ ❦ ♛ ❁ ☪ ☂✏ ♝ ❀ ☭☃ ☛ ♞ ✿ ☮ ☼ ☚ ♘ ✾ ☯ ☾☝ ♖ ✽ ✝ ☄ ☟ ♟ ✺ ☥ ✂ ✍ ♕ ✵ ☉ ☇☈ ☡ ✠ ☊ ☋ ☌ ☍♁ ✇ ☢ ☣ ✣ ☞ ☜✜ ✛ ❥ ♈ ♉ ♊ ♋ ♌ ♍ ♎ ♏ ♐ ♑ ♒ ♓☬ ☫ ☨ ☧ ☦ ✁ ✃ ✄ ✎ ✐❂ ❉ ❆ ♅ ♇♆ ♙ ♟ ♔ ♕ ♖ ♗ ♘ ♚ ♛ ♜ ♝ ♞ © ®™ … ∞ ¥ € £ ƒ $ ≤ ≥ ∑ « » ç ∫ µ ◊ ı ∆ Ω≈ * § • ¶ ¬ † & ¡ ¿ o å ∂ œ Æ æ π ß ÷ ‰√ ≠ % ˚ ˆ ˜ ˘ ¯ ∑ º ª ‽ ♪♪ ✳ ♡ ♫ ◄ ▌ █▌ ► ® © Δ
♣ ♠ ♂ ♀ ◙ ☻ ☼ ♦ ❤ ⓐ ⓔ ✝ ✭ ☮ & ♫ ✈ ☺ ♬ ☑ ♠ ☎ ☻ ♫ ☒ ♤ ☤ ☹ ♪ ♀ ✩ ✉☠ ✔
♂ ★ ✇ ♺ ✖ ♨ ❦ ☁ ✌ ♛ ❁ ☪ ☂ ✏ ♝ ❀ ☭ ☃ ☛ ♞ ✿ ☮ ☼ ☚ ♘ ✾ ☯ ☾☝ ♖ ✽ ✝ ☄ ☟ ♟ ✺ ☥ ✂ ✍ ♕ ✵ ☉ ☇☈ ☡ ✠ ☊ ☋ ☌ ☍♁ ✇ ☢ ☣ ✣ ☞ ☜✜ ✛ ❥ ♈ ♉ ♊ ♋ ♌ ♍
♎ ♏ ♐ ♑ ♒ ♓ ☬ ☫ ☨ ☧ ☦ ✁ ✃ ✄ ✎ ✐❂ ❉ ❆ ♅ ♇♆ ♙ ♟ ♔ ♕ ♖... ♗ ♘ ♚ ♛ ♜
♝ ♞ © ®™ … ∞ ¥ € £ ƒ $ ≤ ≥ ∑ « » ç ∫ µ ◊ ı ∆ Ω≈ * § • ¶ ¬ † & ¡ ¿ o å
∂ œ Æ æ π ß ٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(-̮̮̃•̃)۶
✈ ☺ ♬ ☑ ♠ ☎ ☻ ♫ ☒ ♤ ☤ ☹ ♪ ♀ ✩ ✉☠ ✔ ♂ ★ ✇ ♺ ✖ ♨ ❦ ☁ ✌ ♛ ❁ ☪ ☂✏ ♝ ❀ ☭☃ ☛ ♞ ✿ ☮ ☼ ☚ ♘ ✾ ☯ ☾☝ ♖ ✽ ✝ ☄ ☟ ♟ ✺ ☥ ✂ ✍ ♕ ✵ ☉ ☇☈ ☡ ✠ ☊ ☋ ☌ ☍♁ ✇ ☢ ☣ ✣ ☞ ☜✜ ✛ ❥ ♈ ♉ ♊ ♋ ♌ ♍ ♎ ♏ ♐ ♑ ♒ ♓☬ ☫ ☨ ☧ ☦ ✁ ✃ ✄ ✎ ✐❂ ❉ ❆ ♅ ♇♆ ♙ ♟ ♔ ♕ ♖ ♗ ♘ ♚ ♛ ♜ ♝ ♞ © ®™ … ∞ ¥ € £ ƒ $ ≤ ≥ ∑ « » ç ∫ µ ◊ ı ∆ Ω≈ * § • ¶ ¬ † & ¡ ¿ o å ∂ œ Æ æ π ß ÷ ‰√ ≠ % ˚ ˆ ˜ ˘ ¯ ∑ º ª ‽ ♥ :-) :-( :-\;-) :'( 8) 3happy Ohappy: 3 octavian ♥kiss: D ♪♪ ✳ ♡ ♫ ◄ ▌ █▌ ► ® © Δ
♣ ♠ ♂ ♀ ◙ ☻ ☼ ♦ ❤ ⓐ ⓔ ✝ ✭ ☮ & ♥ ♫ ✈ ☺ ♬ ☑ ♠ ☎ ☻ ♫ ☒ ♤ ☤ ☹ ♪ ♀ ✩ ✉☠ ✔
♂ ★ ✇ ♺ ✖ ♨ ❦ ☁ ✌ ♛ ❁ ☪ ☂ ✏ ♝ ❀ ☭ ☃ ☛ ♞ ✿ ☮ ☼ ☚ ♘ ✾ ☯ ☾☝ ♖ ✽ ✝ ☄ ☟ ♟ ✺ ☥ ✂ ✍ ♕ ✵ ☉ ☇☈ ☡ ✠ ☊ ☋ ☌ ☍♁ ✇ ☢ ☣ ✣ ☞ ☜✜ ✛ ❥ ♈ ♉ ♊ ♋ ♌ ♍
♎ ♏ ♐ ♑ ♒ ♓ ☬ ☫ ☨ ☧ ☦ ✁ ✃ ✄ ✎ ✐❂ ❉ ❆ ♅ ♇♆ ♙ ♟ ♔ ♕ ♖... ♗ ♘ ♚ ♛ ♜
♝ ♞ © ®™ … ∞ ¥ € £ ƒ $ ≤ ≥ ∑ « » ç ∫ µ ◊ ı ∆ Ω≈ * § • ¶ ¬ † & ¡ ¿ o å
∂ œ Æ æ π ß ♥ ٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(-̮̮̃•̃)۶

| Love_Andrada_1992 a răspuns:

Pai te loghezi pe facebook

| Drăgan_Adriana_1990 a răspuns:

Am incercat si eu asta pe telefon, dar tot nu merge, doar pe laptop.am un Samsung galaxy fit.nici dupa ce am schimbat limba din romana in engleza nu a mers crying