| melena a întrebat:

Cum pot pune muzica in power point 2003 dar sa imi cante pe toate slideurile si cand se termina piesa sa mai inceapa odata ca e lunga prezentarea. Dau funda E urgent

3 răspunsuri:
| buterfly a răspuns:

Ba da merge! Adica eu am avut un project in power point de vreo 20-30 slide-uri si am pus o mel si a cantat pe toata durata prezentarii...Da-mi id tau ca iti explic m bine pe mess daca vrei!winkingtongue)

| DdDiX a răspuns:

Nu mrg in power point 2003 mrg in 2007

| unknownn a răspuns:

Uite aici un tutorial : http://www.dvd-ppt-slideshow.com/......music.html

Dar nu recomand sa fie aceeasi melodie de 2 ori...alege 2 melodii