| artista96 a întrebat:

fundita! cine stie cum se pune muzica la slide sa cante aceeasi melodie pe tot parcursul prezentarii(aceeasi mel la toate slideurile in microsoft power point 2003? sau daca chiar nu stiti sa imi ziceti un program slideshow in care sa se poata pune poze, muzica si scris la fiecare poza. nu uita fundita!:d

Răspuns Câştigător
| adrian062 a răspuns:

Intri in PowerPoint(asta in 2010) si iti faci prezentarea cu tot ce vrei acolo imagini, scris, teme, efecte, ...etc.Dupa ce ai terminat ce ti-ai propus si vrei sa pui imaginea intri in transitions si undeva mai in dreapta iti apare sound dai clik un pic mai in dreapta si te duci n jos pana la other sound atentie merg doar fisiere.wav.Dca vrei in 2003 procedezi astfel(ca sa nu mai iti explic am ales sa caut eu pentru tine un tutorial) : http://www.youtube.com/watch?v=mJ__aWZI-50&feature=related.Bafta la prezentare. Funda!