| SwEEtGiRlZ a întrebat:

FUNDA! La power point 2003 cred cum fac sa pun o melodie sa cante la toate slideurile dar in continuare nu sa se opreasca si iar sa inceapa de la inceput.Ma puteti ajuta va rog! Ca o fapta buna de Craciun va rogbig grin FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alexy a răspuns:

Nu stiu sigur, dar incearca poate iti va merge. Dupa ce inserezi melodia si dai sa functioneze automatic, dai click dreapta pe imaginea ce iti arata muzica si acolo dai custom animation, dupa care iti va aparea in partea dreapta cateva lucruri despre melodie si mai jos vei vedea melodia, dai click pe ea si apoi dai la effect options, la effect la stop playing bifezi after(si aici scrii cate sliduri ai tu, iar daca melodia nu iti ajunge dai doar pana la cate iti ajunge). De la slideul la care muzica se opreste, inserezi din nou aceeasi melodie si faci cum am scris mai sus.Eu asa am reusit.
Sper sa intelegi, daca nu imi scrii in mesaj si iti mai spun odata.Nu prea stiu cum exact sa iti spun.
Sper sa te ajute.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat