| AndreeaElena a întrebat:

Cum pot pune muzica pe facebook?thinking adica videoclipuri de pe youtube...pls help. fundakiss

Răspuns Câştigător
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

# Intra pe contul tau de Facebook si apoi da click pe butonul Applications din coltul din stanga jos. Apoi click pe Browse more applications.
# In casuta din stanga sus, scrie YouTube si apasa pe Enter.
# Click pe aplicatia YouTube Video Box.
# Click pe Go to Application. In acest moment apliatia este pe profilul tau de Facebook.
# Acum du-te iar pe pagina principala si da click pe Applications. Vei vedea in lista aplicatia descarcata. Click pe ea.
# In partea dreapta exista o casuta de cautare unde poti tasta numele videoclipului dorit.
# Pe ecran va aparea o lista de clipuri video valabile.
# Da click pe filmulet. Daca te-ai hotarat ca acesta este cel potrivit, da click pe meniul add this video to your favorites / profile.
# Exista optiunea de a publica filmuletele pe profilul tau si de a salva filmuletele prietenilor tai

4 răspunsuri:
| iuliutza95 a răspuns:

Nu stiu

| Pisicutza_Ionela_1987 a răspuns:

Nu stiu ca si eu freau sa postez melodii

| Silvia_Iorgu_1988 a răspuns:

Cum postez de pe youtub pe facebook