| gabrielafata a întrebat:

Cum pot sa activez microfonul?

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Il bagi in mufa din spate sau din fata a unitatii si va fi detectat automat. Daca vrei sa il faci sa mearga pentru un anumit program, atunci va trebui sa da-i niste detalii.

| gabrielafata explică (pentru Supps):

Eu am microfonul legat de web si nu merge microfonul la messinger

| Supps a răspuns (pentru gabrielafata):

Ar trebui sa ai 2 mufe daca ai microfon integrat cu camera web. Daca ai doar o singura mufa USB atunci ar trebui sa instalezi/ reinstalezi driver-ul camerei web pentru a fi detectat si microfonul.

| gabrielafata explică (pentru Supps):

Bine multumesc mult ca miai zis